Dank je wel vrijwilliger

7 december 2021

Het is vandaag 7 december, de dag van de vrijwilliger. Wij zetten vandaag al onze 110 vrijwilligers in het zonnetje met een cadeaubon van Jansje. We zijn blij met onze vrijwilligers. En zij voelen zich op hun plaats en gewaardeerd. Als zorgvrijwilliger, kookvrijwilliger, als vrijwilliger in de tuin of voor de bloemen in huis. Maar ook bij de zieke mensen thuis. Bij Jansje werken bijzonder goed opgeleide mensen met een beperking onder deskundige begeleiding in de winkel, in de keuken en in de bediening. Onze vrijwilligers kunnen hun cadeaubon besteden aan een prachtig cadeautje, waarbij Fair Design centraal staat. Maar ook kunnen zij er heerlijk lunchen in de gezellige lunchroom achter de winkel. En zo snijdt het mes aan ‘drie’ kanten: Jansje blij, wij blij en onze vrijwilligers blij!